Loader
Gelecek Projeler
Çavuşoğlu İnşaat, Betonarme prefabrik ve çelik eksenli altyapı ve üst yapı inşaatlarını İstanbul'un Anadolu ve Avrupa Yakasında Arsa karşılığı dahil Uygulamalarına anahtar teslimi çözümler üretmektedir.
Farklı yaşam tarzı, islami yaşama uygun, mescid, spor alanları, çocuk parkları, yeşil alanlar
1571
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1571,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-23.5,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 
Gelecek Projeler

Türkiye’nin  her Anadolu ve Avrupa Yakasında özel tasarımlarımızı gerçekleştirdiğimiz yenilikçi mimari çözümlerimiz ile müşterilerimize ve iş ortaklarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

ÇAVUŞOĞLU İNŞAAT, YAŞAM TARZINIZA UYGUN YENİ PROJELERDE ARSA KARŞILIĞI İŞBİRLİĞİ FIRSATLARI SUNUYOR

İŞBİRLİĞİ FIRSATLARINI BİRLİKTE DEĞERLENDİRELİM

Mimari projelerinizde hem proje tasarımlarını hemde proje uygulamalarını yapıyoruz.

Çavuşoğlu İnşaat olarak tüm bu farklı ihtiyaçlara sahip yaşam biçimleri için konseptler geliştiriyoruz. Farklı konseptlerle inşa ettiğimiz projelerimizi yenilikçi bakış açısına uygun olarak birbirinden ayrıştırıyoruz.

 

Yeni markalarımızdan her biri şehirde var olan, birbirlerinden bölgesel, ekonomik ve yaşam tarzı olarak ayrılan alt kültürlerle buluşuyor.

 

Böylece projelerimiz bulunduğu bölge ile doğal olarak bütünleşiyor, onunla iç içe geçerek, oradaki yaşamın önemli bir parçası haline geliyor.

 

1968 yılında Sabri Çavuşoğlu tarafından firmamız proje ve taahhüt konusunda hizmet vermeye başlamış olup konut inşaatı ve özel yaşam alanlarını kapsayan komleksleri, tasarım ve proje aşamasından başlayarak, bütün resmi ve bürokratik işlemleri de dahil ruhsat işlemlerini ve inşaat faaliyetlerini beraberinde yürütmektedir.

 

Çavuşoğlu İnşaat,  Betonarme prefabrik ve çelik  eksenli altyapı ve üst yapı inşaatlarını İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasında Arsa karşılığı dahil Uygulamalarına anahtar teslimi çözümler üretmektedir.

 

Çavuşoğlu İnşaat ve Taahhüt Yapı A.Ş, mühendislik konusunda deneyimli mimar ve mühendis kadrosuyla hızlı ve doğru çözümler sunmaktadır.

 

İnşaat ilk önce, bir yapının tasarımı, mimari-statik (betonarme-çelik-prefabrik) projelerinden doğru kararlar vererek ekonomik estetik ve işlevine uygun yapıya karar vermek taahhüt aşamasında ise hızlı bir şekilde, işverene kullanıma hazır halde teslimiyet kadar her aşamayı üstlenmek, standartlara uygun sağlam, estetik ve kullanışlı bir yapı teslim etmeyi garanti etmek demektir.

 

Çavuşoğlu İnşaat ise bunun ötesinde size farklı yaşam tarzını hayatınıza kazandırmak için kompleks yaşam alanları (Lobi- Resepsiyon, Sauna, Banyo, Yüzme Havuzu, Mescid, Spor Salonu ) kurarak hayalden gerçeğe taşımaktadır.

 

Çavuşoğlu İnşaat, hayalinizdeki projeyi, kullanım, ekonomi ve verimliliği en üst seviyede tutarak, hayallerinizdeki tasarımıyla size sunar.

YORĞUNLUĞUNU ATMA İMKANI

YEŞİL ALANLARINDA DİNLENME GÜNÜ

HAYAL ETTİĞİİNİZ BİR YAŞAM TARZI

KADIN VE ÇOCUK YÜZME HAVUZU

ERKEK YÜZME HAVUZU

SAUNA – BANYO – DUŞ

Bizimle irtibatta kalın