Loader
Hakkımızda
Çavuşoğlu İnşaat 1968 yılında Sabri Çavuşoğlu tarafından kurulmuş olup, yaptığı bir çok yatırımla İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında 100 aşkın projelere imza atmıştır.
Çavuşoğlu İnşaat Hakkında, Tulip Rose Twin hakkında, Tuliprose Twin, gelecek projeler, gelecek projeler
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-23.5,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

Bizimla Tanışmak İçin Çok Sebebiniz Var!

Çavuşoğlu İnşaat

Çavuşoğlu İnşaat 1968 yılında Sabri Çavuşoğlu tarafından kurulmuş olup, yaptığı bir çok yatırımla İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında 100 aşkın projelere imza atmıştır. İnşaat sektöründe öncü firmalardan olan Çavuşoğlu İnşaat yılların tecrübesiyle hareket ederek insana ve çevreye duyduğu saygıyla dünü ve bugünü gelecekle buluşturuyor.

Çavuşoğlu İnşaat yapı sektöründe geleceği inşa etmeye kararlı adımlarla yeni yaşam tarzı mimari ve tasarımlarıyla donanımlı projelerle sürdürüyor.

Misyonumuz

Misyonumuzda; İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmak var.

Vizyonumuz

Vizyonumuzda; Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider inşaat firması olmak var.

Bizimla Tanışmak İçin Çok Sebebiniz Var!

Kurumsal Sorumluluklarımız

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda sorumluluklarımızın şuuruyla hareket ediyor, güvenilirliği ve kaliteli hizmeti esas alıyoruz.

 

Kurumsal sorumluluk çerçevesinde çalışanlarımızı yer alabilecekleri sosyal ve toplumsal aktivitelerde gönüllü olmaları konusunda yönlendiriyor, projelere onlarla birlikte destek veriyoruz.

 

Paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürerek, topluma karşı sorumluluklarımızı zamanında ve şeffaflık ilkesiyle yerine getiriyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde ekonomik hayatı ve yaşam kalitesini yükseltmek için projeler üretiyoruz.

TulipRose Twin

Bir Yaşam Tarzı

Gelecek Proje

Aklınızdaki Yaşam Tarzını İnşaa Ediyoruz

Dünü ve bugünü buluşturan ve geleceği sizler için tasarlayan Çavuşoğlu İnşaat ile yeni projelerde çözüm ortaklığı şartlarını inceleyin…

Projelerimizi sizlerin tercihleriyle hayata geçiriyoruz