Loader
Tulip Rose Bir Yaşam Tarzı
120
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-120,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-23.5,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 
Tulip Rose Bir Yaşam Tarzı

Mutluluğunuz için düşünülmüş yaşam alanları…
TULIP&ROSE TWIN 4700m2 yaşam alanı şeklinde inşa edilmiştir. 2 ayrı bloktan oluşan projemizde sizlere alternatif olarak 6 farklı daire planı sunan TULIP&ROSE TWIN’de modern ve birinci sınıf seçimler dikkat çekiyor.

MODERN VE İSLAMİ YAŞAM ALANLARI

5 Vakit Ezan Sesi

Evlerinizin koridorlarında ezan sesinin duyulmasıyla başlayan ibadet saatlerini bir asansör uzaklığındaki mescide giderek taçlandırır, Allah’a kul olmanın hazzını cemaatle kılınan namazla Yüce Yaratıcıya sunmanın şevkini iliklerinizde hissedersiniz.

SPOR SALONU

7/24 Spor yapma fırsatı…

Tüm spor malzemelerinin bulunduğu manzaralı spor salonunda istediğiniz zaman spor yapmanın keyfini ve ayrıcalığını yaşayacaksınız.

“KEŞKE O GÜNLERİ YAŞAYABİLECEK BİR ORTAM BULSAM”

Komşuluk, Dostluk, Misafirlik burada…

320 metrekarelik lobi alanında “Çat kapı” misafirliğin bir kahve molası kadar yakın olduğu geniş alanlarda hasbihal eder, küçük çocuklarınız oyun odasında vakit geçirirken siz de 40 yıllık dostluklara atılan adımlarda kahvenin bahane olduğunu düşünürsünüz.

YORĞUNLUĞUNU ATMA İMKANI

YEŞİL ALANLARINDA DİNLENME GÜNÜ

HAYAL ETTİĞİİNİZ BİR YAŞAM TARZI

GÜZEL ARKADAŞLIKLARIN BAŞLAMA NOKTASI…

Çocuklar için özel alanlar…

Çocuklarınız basketbol ve voleybol sahalarında ter atacak, havuzlarda serinleyecek, yeşil alanlarda oksijen yüklemesi yapacak, açık ve kapalı oyun alanlarında akıl ve beden performanslarını yarıştıracaklar. Yetişkinler kapalı spor alanında koşu bantlarında ter atarken çocuklar da aynı mekanda arkadaşlarıyla birlikte olmanın hazzını yaşayacaklar.

EŞSİZ MANZARASIYLA GENİŞ VE FERAH MEKANLAR…

Deniz ve adalar, doğal manzaranız olarak daima sizinle…

“Tulip Rose” arkasında Başı büyük Ormanları, önünde muhteşem Adalar ve Deniz manzarası ile şehrin göbeğinde tatildeymiş hissi uyandırıyor. Şehrin avantajlarına yakın, dezavantajlarına uzak konumu ile rahat nefes almanın, sağlıklı yaşamanın adresi olduğunu gösteriyor.

SAUNA – BANYO – DUŞ

Nezih sauna ve duş odaları…

Erkeklere ve Bayanlara özel kapalı yüzme havuzlarında günün stres ve yorgunluğunu atma fırsatını yaşayacaksınız.

KADIN VE ÇOCUK YÜZME HAVUZU

ERKEK YÜZME HAVUZU

SAUNA – BANYO – DUŞ

TULİP ROSE TWİN 120 SEÇKİN DAİREYLE HUZURUN YENİ ADRESİ

ULAŞIMI EN KOLAY LOKASYONDA

Zamanınızı aynı değerlere sahip komşularınızla geçirmek istemez misiniz ?

Çocuklarınızın güzel arkadaşlıklar kurmasını ve güvenli bir ortamda vakit geçirmesini sağlamak sizin elinizde..

 

Koridorlarında ezan okunan ve tek bir asansörle cemaatle vakit namazlarınızı kılabileceğiniz bir yaşam alanı hayal edin. Din görevlimiz hem çocuklarınıza hem de ebeveynlerimize 7/24 yardımcı olabilmek için yanı başınızda.

 

Bu sayede çocuklarınız modern okullarda eğitim alırken, din eğitimlerinden de mahrum kalmayacaktır. Sektördeki 48 yıllık tecrübemizi hayal ettiğiniz yaşamı oluşturmak için seferber ettik.

 

Depreme dayanıklı temel teknolojisi, maksimum kat yüksekliği, geniş ve ergonomik mimari işe konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı inşa ediyoruz.

 

2 bloktan oluşan, içersinde 109 konut bulunan bu yapıda 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile İstanbul’un balkonu sayılan Maltepe ilçemizde bulunan bu huzurlu yaşam alanı, lokasyon olarak çok avantajlı bir konumdadır.

 

E-5’in hemen yanında sahil yoluna, Tem’e ve değir bağlantı yollarında çok yakın konumda bulanan Tulip&Rose, havalimanına, deniz otobüsüne ve metro gibi alternatif ulaşım imkanlarına oldukça yakındır. 2,000 m2 kapalı sosyal tesisi ve 3200 m2 lik yeşil alanı ile size nefes aldıran bu projede huzur bulacaksınız.

TULIPROSE TWIN’de neler var?

 • Tuliprose Twinİstanbul’un en önemli merkezlerinden Maltepe’de Prens Adaları manzarasına sahip 600 m2 taban alanına kurulu 2 blok 109 daire ve sosyal alanlara sahip çok özel konsept de bir projedir .
 • 146 m2 den 350 m2 yekadar olan daire kullanım alanları ile toplam 000 m2 satılabilir, 13.000 m2 sosyal alana sahiptir. Daire yükseklikleri brüt 3.35 m. ve net 2.80 m. dir.
 • Tulip Rose Twinbünyesinde bulunan peyzajlı dekorasyonu ile açık bahçe içerisinde 3 çatılı çardaklar, büyük ve fonksiyonel çocuk oyun alanları, basket, voleybol, mini futbol, trombolin sahaları vardır. Bahçenin ortamında ultraviyole çit seviye arıtmalı çeşmelerden içme suyu kullanılabilmektedir.
 • AVM standartlarına uygun rahat kapalı otoparkı 170 den fazla araçiçin kullanıma müsaittir.
 • 7 / 24 site girişinde güvenlikve kamera kayıt sisteminin yanında bina içerisinde resepsiyon, kapıcı dairesi ve hizmetlisinin koordinesi yönetim ofisi tarafından organize edilirken, yaşam alanınızı sıradanlıktan kurtaracak standartlar sizin olacak.
 • Dış cephesinde ısı mantolama, prekast, seramikuygulamalar ve ahşap kompakt laminant uygulanarak çelik çatı ile kapatılmıştır.
 • Akıllı bina yönetim sistemine sahip sitede 4 adet Shindler insan asansörü, 2 adet de yük asansörübulunmaktadır.
 • Bay, bayan ve çocuklar içinayrı kapalı yüzme havuzları mevcut olup 3 ününde ayrı yüzme tankı vardır. Havuzların bakımında tuzla arıtma gerçekleştirilmektedir.
 • Binaların ortak girişinde320 m2 resepsiyon alanı ile ortak kullanım alanı tüm misafirlere hizmet vermektedir.
 • Bay ve bayanlaratahsis edilen ayrı mescitler vakit namazları için kullanıldığı gibi sosyal ve aktivite programları için de kullanılmaktadır.
 • 2 – 8 yaş için ortak, 8- 25 yaş için ayrılmış2 birim olmak üzere 3 adet oyun salonunda çocuklarımıza güvenli alanlar sağlamaktadır.
 • Binaların ve sitenin 24 saat enerji beslemesini 750 KW’lı kapasiteli jeneratör yedeklemektedir.
 • Su tesisatlarının altyapısında pompa hidrolik aksam Wilo ve Buderus cihazlarile kullanılmıştır.
 • Havalandırma sistemleri ve şaftlar kanalar ve motorlar vasıtasıyla daireler arasında ses yalıtımıdagözetilerek performanslı hale getirilmiştir.
 • Dairelerin kendi aralarında kullanılan çift kompanentli yalıtım uygulamaları ile ses ve ısı izolasyonusağlanmıştır.
 • Her dairenin girişinde  sınıf çelik kapı ve kilit sitemimevcuttur.
 • Zeminler laminant parkekaplıdır.
 • Vitrifiyede kullanılan ürünler seçkin ispanyol Porselenazu seramiklerdir.
 • Klozetler ve lavabolarda Duravit , armatür ve bataryalarda Groheürünleri kullanılarak ıslak hacimelerin konforu ve kalitesi arttırılmıştır.
 • Mutfak dolapları, portmanto ve banyo dolapları lake işçiliği ve tasarımlarıile yaşanılabilir mekanları zenginleştirmiştir.
 • Ankastre ürünlerinde kullanılan Franke ürünlerile sağlıklı ve lezzetli anları sürekli yaşamak isteyenlere mutlu alanlar gerçekleştirilmiştir.
 • 35 yüksekliğindeki Artellamarkasının özel lake modelleri projemizdeki tüm iç kapılarda kullanılmıştır.
 • Salonların Wolksvagen kapı ile bölmelemeişlemi fonksiyonel pratiklik sağlamaktadır.
 • Asma tavan ile estetik tasarımsağlanırken, yönlendirilebilir boat sistemi ile de alternatif daire yerleşimine uyumluluk arttırılmıştır.
 • Klima şaftları oluşturulmuş dairelerin Prens adaları manzarasındagörüntüsüne ideal iklimlendirme de tercihlerinize kalmıştır.
 • Spring sistemi ile yangın ve duman dedektörleri, nem alam iklimlendirme, ortak alan merkezi klima sistemlerine Mitsubishi markasıtesisat altyapısı güç ve güven arttırmıştır.
 • Deceuninck pvcpencerelerin argon gazı ile izole edilmiş camları ısıyı % 30 azaltırken ışığı tam geçirmektedir.
 • Bütün bu saymakla bitiremediğimiz özellikleri ile Tulip Rose Twin, bugünden yarınlarınıza ulaşacağınız ve sevdiklerinizle daima beraber olabilmeniz için ihtiyaç duyduklarınızla donatılmış özel yuvanızdır.

Contact us now for a free quote on your project